Outsourcing energetyczny.

GS ENERGIA stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozwiązując finansowe i techniczne problemy pojawiające się na co dzień w branży energetyki.

Przedstawiamy Państwu ofertę OUTSOURCINGU ENERGETYCZNEGO. Polega ona na wydzielaniu zakładowych jednostek energetycznych ze struktur przedsiębiorstw  i przekazywaniu zarządzania nimi firmie energetycznej. W przejętych obiektach/częściach obiektów budowane są nowe urządzenia oparte na bezpiecznych i najefektywniejszych technologiach. Firma outsourcingowa zajmuje się montażem systemu, obsługą i finansowaniem instalacji bez pobierania opłat od zamawiającego. Wyprodukowana w systemie kogeneracyjnym energia jest sprzedawana po niższej, niż obecnie, cenie w umowach długoterminowych. Takie rozwiązanie umożliwia oszczędności sięgające nawet kilkuste tysięcy złotych miesięcznie.

Dzięki takiej współpracy mogą Państwo zyskać poczucie bezpieczeństwa dostaw energii poczhodzącej z czystych i sprawdzonych technologii. Pozwala to na skupienie się na własnej działalności podstawowej bez martwienia się o wydatki związane z inwestycją w działalność pomocniczą.

Ceny energii i ciepła negocjowane są indywidualnie między dostawcą, a klientem. Zastosowane rozwiązania energetyczne i modele biznesowe funkcjonowania projektów są dostosowywane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw produkcyjnych. Obie strony korzystają z obniżenia kosztów dzięki inwestycji w nowe technologie.

Dlaczego outsourcing?.

  • możliwość skoncentrowania się klienta na jego głównej działalności,
  • szansa odzyskania środków finansowych zamrożonych w części energetycznej i przeznaczenia ich na rozwój części produkcyjnej,
  • optymalizacja kosztów obsługi,
  • poprawa rentowności i efektywności procesów,
  • podniesienie poziomu bezpieczeństwa przedsiębiorstwa,
  • eliminacja ryzyka kosztów pozyskania pracowników oraz ich szkolenia,
  • niskie koszty zarządzania kontraktem,
  • współpraca z szeroki gronem specjalistów z zakresu energetyki.

Nasza oferta skierowane jest w sposób szczególny do zamawiających z takich miast jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz,Rzeszów,  Lublin, Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Kielce, Tarnów, Zakopane, Jasło.

Zaufali nam.